Uslugi montazu klimatyzacji s 768x768 O firmie Montaż, Serwis Klimatyzacji i Pomp Ciepła. Doradztwo BERG-KLIMA

O firmie BERG-KLIMA

Decydując się na system klimatyzacji lub pompy ciepła firmy Berg-Klima, zawsze dokonujesz właściwego wyboru. Każdy produkt z naszej bogatej oferty zachwyca najnowszymi technologiami, atrakcyjnym wzornictwem i łatwością obsługi. 

Świadczymy usługi montażu, serwisu klimatyzacji i systemów wykorzystujących pompy ciepła oraz usługi chłodnicze na terenie:

Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość. Berg-Klima to klimatyzacja, rekuperacja i systemy z wykorzystaniem pomp ciepła.

Duże doświadczenie

i znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych w systemach klimatyzacji i pompach ciepła gwarantuje fachowość oraz poprawność realizowanych przez nas inwestycji pod względem projektowym a także wykonawczym. Nasz zespół zawsze koncentruje się na kliencie. Dlatego gwarantujemy szybką i niezawodną obsługę, od doradztwa i planowania po montaż.

Profesjonalne doradztwo i pełne wsparcie z naszej strony

BERG-KLIMA oferuje państwu pełne wsparcie od samego początku. Profesjonalne doradztwo poprzez wybór odpowiedniego sprzętu i technologii, poprzez profesjonalny montaż całości a na stałym serwisowaniu kończąc. Liczy się dla nas klient, przez co dbamy stale o naszą relację.

BERG-KLIMA jest autoryzowanym Partnerem firmy Daikin

Daikin to znana na całym świecie japońska firma założona w 1924 roku.

Daikin oferuje szeroki wybór produktów spełniających wszystkie potrzeby w zakresie klimatyzacji na całym świecie. Aby stworzyć społeczeństwo, w którym ludzie i przestrzeń są zdrowsi i wygodniejsi przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko, Daikin będzie wykorzystywać własne technologie i linię produktów i nadal będzie liderem innowacji na rynku klimatyzacji.

Jako światowy lider na rynku klimatyzacji, Daikin prowadzi badania i rozwój, wykorzystując własne unikalne technologie do projektowania produktów przyjaznych dla środowiska. Po opracowaniu uwaga skupia się na promowaniu ich powszechnego przyjęcia.

Od znanych przestrzeni mieszkalnych w rezydencjach i biurach po duże przestrzenie fabryk i lotnisk, firma Daikin w branży klimatyzacji wykorzystuje bogactwo rozwiązań klimatyzacyjnych, aby zapewnić klientom wygodną przestrzeń. Rozwiązania rozciągają się nawet na wyjątkowe przestrzenie szpitali i kuchni, ponieważ Daikin nadal spełnia potrzeby każdego klimatu na całym świecie.

BERG-KLIMA to profesjonalny instalator Daikin

DAIKIN logo sqw O firmie Montaż, Serwis Klimatyzacji i Pomp Ciepła. Doradztwo BERG-KLIMA

Rozwój i umiejętności potwierdzone certyfikatami

Nieustannie podnosimy swój profesjonalny poziom wiedzy aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Regularnie monitorujemy rozwój nowych technologii i przechodzimy szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Przewiń do góry